Kariera

Filtruj wg miast Wszystkie

Asystentka biura (staż)

Data publikacji:
2018.05.22
Lokalizacja:
Kraków

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych. Każda spółka posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych. Jeśli lubisz porządek i systematyczność, a do tego dobrze się czujesz wspierając pracę profesjonalistów, dołącz do naszego zespołu.

Szukamy osoby na stanowisko: Stażysta/ka
Dział: Recepcja
Czas trwania: Czerwiec – sierpień (min. 3 miesiące)
Miejsce pracy: Kraków

Twoje obowiązki:
– pierwszy kontakt z klientami i gośćmi, w tym za organizacja i obsługa spotkań;
– współpraca ze wszystkimi pracownikami i działami w firmie;
– sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy;
– wsparcie pracy biura pod kątem administracyjnym;
– zarządzanie pocztą, nadawanie i otrzymywanie przesyłek;
– zamawianie artykułów biurowych oraz kontakty z zewnętrznymi dostawcami.

Idealny kandydat/tka to osoba:
– dyspozycyjna od poniedziałku do piątku;
– studiująca lub ucząca się;
– dokładna i dobrze zorganizowana;
– lubiąca ludzi i zarażająca współpracowników uśmiechem;
– sprawnie poruszająca się w MS Office i Internecie.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:
– możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
– atrakcyjny pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna);
– przyjazną atmosferę.

CV proszę kierować na adres: rekrutacja@promoholding.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”