Facebook
 

Kariera

Filtruj wg miast Wszystkie

Asystent/ka Biura

Data publikacji:
2017.08.25
Lokalizacja:
Kraków

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych. Każda spółka posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych.

Jeśli lubisz porządek i systematyczność, a do tego dobrze się czujesz wspierając pracę profesjonalistów, dołącz do naszego zespołu. Szukamy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Kraków

Pracując na recepcji będziesz odpowiadać za:

 • Sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy;
 • Wsparcie pracy biura pod kątem administracyjnym;
 • Zarządzanie pocztą, nadawanie i otrzymywanie przesyłek;
 • Zamawianie artykułów biurowych oraz kontakty z zewnętrznymi dostawcami;
 • Pierwszy kontakt z klientami i gośćmi, w tym za organizację i obsługę spotkań;
 • Współpracę ze wszystkimi pracownikami i działami w firmie.

 Idealny kandydat/tka to osoba:

 • Dyspozycyjna od poniedziałku do piątku;
 • Dokładna i dobrze zorganizowana;
 • Lubiąca ludzi i zarażająca współpracowników uśmiechem;
 • Sprawnie poruszająca się w MS Office i Internecie
 • Mile widziana osoba studiująca.

 Jeśli dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:

 • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie;
 • Atrakcyjny pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna);
 • Przyjazną atmosferę;
 • Samodzielną, angażującą i satysfakcjonującą pracę.

 CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@promoholding.pl.

Prosimy o zawarcie  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).” 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:Załącz plik:

PRZEGLĄDAJ

 

DODAJ KOLEJNY PLIK

Maksymalnie można załączyć 2 pliki (jpg, doc, pdf).
Wielkość pliku nie może przekraczać 5 mb.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie / rekrutacji przez PromoHolding Sp. z o.o.

Pokaż pełną treść zgodyWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez PromoHolding Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), adres: ul. Wadowicka 8A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000515834, NIP: 679-31-01-927, REGON: 123153748, kapitał zakładowy: 436 000 zł, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2015 nr 0 poz. 2135 ze zm.).

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2015 nr 0 poz. 2135 ze zm.) każdy użytkownik ma w szczególności prawo do wglądu, edycji swoich danych osobowych oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi.

 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Pokaż pełną treść zgodyPotwierdzam, że wiem o tym, że www.promoholding.pl jest serwisem internetowym obsługiwanym przez PromoHolding Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), adres: ul. Wadowicka 8A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000515834, NIP: 679-31-01-927, REGON: 123153748, kapitał zakładowy: 436 000 zł, („Spółka”) i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez Spółkę oraz podmioty trzecie, z którymi Spółka współpracuje.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015
Polityka prywatności
Regulamin serwisu internetowego