Twój silny partner w biznesie

Top 4 w rankingu polskich agencji reklamowych* to dopiero początek.

Wierzymy, że sukces można zaplanować.

*wg. rankingu interaktywnie.com za 2015 r.

 

mln przychodu

klientów rocznie

specjalistów

spółki

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, powiązane kapitałowo i wyspecjalizowane w różnych obszarach komunikacji marketingowej.

 

Każda z agencji marketingowych należących do PromoHoldingu świadczy kompleksowe usługi reklamowe.

Wśród nich znajduje się nie tylko tworzenie, ale i optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych, a także projektowanie strategii komunikacji marketingowej.

 

W skład grupy PromoHolding wchodzą obecnie agencje takie jak:

Agencja komunikacji marketingowej, specjalizująca się w działaniach zintegrowanych, łączących offline z online.

PromoSoftware to zespół tworzący nowoczesne strony www z wykorzystaniem najnowszych standardów.

Agencja marketingu internetowego, której domeną jest generowanie ruchu na stronach internetowych swoich klientów.

Aktualności

17.03.2017
Spółka Selvita odnotowała potężne wzrosty na giełdzie, a kursy jej akcji zostały zawieszone z powodu zbyt wysokich zwyżek!  — W ubiegłym roku oddaliśmy przygotowaną na miarę światowych projektów nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową Selvity — mówi Grzegorz Gracz, Prezes Zarządu PromoAgency. — Cieszymy się, że mogliśmy pracować przy projekcie dla największej w Europie Środkowo-Wschodniej, polskiej firmy biotechnologicznej, która odnosi tak duże sukcesy. Mamy nadzieję, że to dopiero początek jej osiągnięć i naszej owocnej współpracy — dodaje.
Więcej informacji o sukcesach spółki Selvita znajdziecie na stronie www.selvita.com, którą zaprojektował i wdrożył zespół PromoAgency. 
16.03.2017

Z okazji 45-lecia luksusowej marki odzieżowej Deni Cler Milano agencja PromoAgency zaprojektowała oraz uruchomiła stronę internetową typu microsite www.45.denicler.eu. Oferuje ona m.in. interaktywną mapę z możliwością opublikowania własnego zdjęcia i zamieszczenia krótkiego opisu, sprawdzenie autentyczności produktu, jak również dzielenie się inspiracjami czy stylizacjami. Za ekskluzywnym wizerunkiem Deni Cler zdecydowanie przemawia zamiłowanie do włoskiego stylu, klasy oraz śmiałość designerska. Jej niezmienna wierność do najwyższej jakości tkanin czy szlachetnych dodatków sprawiła, że od 45 lat doceniana jest przez kobiety świadome własnej wartości, które żywią szacunek do klasycznej elegancji i najnowszych trendów. 

05.03.2017

Współpraca PromoAgency z popularną marką paluszków opiera się m.in. na stałej obsłudze profilu na Instagramie pod nazwą @goodtime_pl, który obecnie posiada już ponad 1000 obserwujących. W portfolio firmy są paluszki tradycyjne, dla dzieci oraz o smaku serowo-cebulowym, które dzięki starannie dobranym składnikom są zawsze świeże i chrupiące, jak również nadziewane kremem orzechowym i czekoladowym, które zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy. Sprawdź naszą stronę i dołącz do fantastycznej paczki Good Time!

03.02.2017

Nasza współpraca z firmą farmaceutyczną Takeda opiera się m.in. na stałej obsłudze profilu na Instagramie pod nazwą @pielegnujenietapetuje, który obecnie posiada już ponad 1000 obserwujących. Zapraszamy do obejrzenia i obserwowania profilu w serwisie Instagram: https://www.instagram.com/pielegnujenietapetuje/

Pracowaliśmy dla:

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015
Polityka prywatności
Regulamin serwisu internetowego